inşaat / yatırım / çekmeköyde yatırım
TR / EN / DE
ZİN D YATIRIM

ZİN D Yatırım ve Yönetim Geliştirme AŞ.'nin iş yapma anlayışı, yatırım geliştirme bilinci ile üretilecek projelerin niteliğini konsept bazlı olarak verimlilik, kalite ve her koşulda üstesinden gelinebilirlik esasına göre Etik, Estetik ve Logic bir yaklaşımla üretilecek değeri paylaşma ve kendisine güvenenlerin yararına beklentilerin üstüne çıkarma temeli üzerine kurulmuştur.

Firmamızın faaliyet konusu, orta ölçekli iş merkezi ve konut projeleri geliştirmek, arsa aşamasından başlayarak tasarım, projelendirme, imalat dahil olmak üzere satış veya kiralamaya kadar olan tüm süreci yönetmektir. Bunun yanında, kullanım amacına uygun projeler geliştirilerek alıcı ya da kiracı adaylarına sunulduktan sonra ön anlaşma yapılarak imalatı gerçekleştirilmektedir.

Şirket olarak bilgi ve tecrübe sonucu elde etmiş olduğumuz Yönetim Becerimizi kullanarak, değer üreterek, müşteri ve yatırımcılarımızın beklentilerinin üzerinde değer ve satış kabiliyetine sahip kısa vadede genellikle,orta ve uzun vadede en önemli yatırım aracı olarak gördüğümüz gayrimenkul yatırımları için likit ve verimli sonuçları üretmek temel hedefimizdir.

www.zind.com.tr